nethome.pl - giełda domen internetowych
Dzisiaj jest niedziela, 24 września 2023     Najlepsze imieninowe życzenia dla: Gerarda, Daniela.
Aktualności
Opony.pl - wielka sprzedaż za 13,2 mln zł
2010-02-26
Firma Oponeo.pl S.A. będąca największym na rynku internetowym dystrybutorem opon poinformowała o przejęciu domen opony.pl oraz ogumienie.com. Jak poinformowała firma na swojej stronie internetowej:

"W dniu 24 lutego 2010 roku OPONEO.PL S.A. złożyła ofertę nabycia 100% udziałów spółki Favonia Polska Sp. z o.o. posiadającej prawa do domen internetowych opony.pl i ogumienie.com oraz aktywa niezbędne do prowadzenia działalności e-commerce. Oferta została przyjęta przez stronę sprzedającą - Favonia Trading Ltd. Tym samym Spółka przejęła największego konkurenta na polskim rynku sprzedaży internetowej opon, zajmującego pozycję wicelidera z ponad 100 tys. sprzedanych opon w roku 2009 i około 15% udziałem w rynku."
Już w marcu aukcja domeny sex.com
2010-02-19
Chcesz mieć domenę, która zagwarantuje Ci sukces. Teraz to jest możliwe. Już 18 marca w Nowym Jorku odbędzie się aukcja domeny sex.com. Aby wystartować w aukcji trzeba przygotować wcześniej 1mln dolarów na wpłatę. Szacuje się, że adres może uzyskać rekordową cenę sprzedaży w przedziale od kilku do kilkunastu milionów dolarów.
Russia.com sprzedana za 1,5 mln dolarów.
2009-11-26
Jak poinformował serwis sedo.com domena russia.com znalazła kupca za bagatela 1 500 000 dolarów. Czy jest to wygórowana cena? Trudno powiedzieć - wszystko zależy od tego jak domena zostanie wykorzystana. Dla porządku można jedynie dodać, że domena ma ok 9 tyś. unikalnych wizyt miesięcznie i została zarejestrowana w 1995 roku.
Domeny trzyliterowe - zysk 60% w skali roku
2009-11-20
Największe giełda domen w Polsce - aftermarket.pl - poinformowała, że na podstawie posiadanych informacji o transakcjach domen wyliczyła o ile zdrożały w ostatnim roku domeny trzyliterowe. Do badania w celu podniesienia wiarygodności wyniku przyjęto tylko te domeny, które sprzedawały się zarówno w roku 2008 jak i 2009.
Aftermarket.pl - aukcja domen "first minute"
2009-11-11
Największa w Polsce giełda domen internetowych dodała od wczoraj nową ciekawą funkcjonalność do sojego serwisu. Pozwala ona na sprzedaż domen zarezerwowanych. Oferta ta może być ciekawa przede wszystkim dla początkujących inwestorów domenowych, ponieważ nie muszą oni rejestrować i opłacać domen aby nimi handlować.
Rząd chce blokować dostęp do wybranych domen - czarna lista domen
2009-11-06
Jak poinformowała "Gazeta Prawna" rząd przygotowuje zmianę ustawy o prawie komunikacyjnych i chce wprowadzić do niej nowy artykuł - roboczo nazwany "art. 170a".  Na jego podstawie będzie prawnie możliwe zablokowanie dostępu do tak zwanej czarnej listy domen. Obowiązek blokowania tych domen będzie spoczywał na wszystkich dostawcach internetu. Pomysł jest podobno wynikiem spotkań "ekspertów" z policji i MSWiA w Ministerstwie Finansów.
Serwis i domena odsiebie.com zablokowane przez policję ?
2009-11-04
Od wczoraj serwis internetowy odsiebie.com jest niedostepny w sieci. Ze zdobytych informacji wynika że serwis, ktory umożliwiał użytkownikom hosting oraz wymianę plików został zablokowany na skutek działań policji. 
PPD.PL - rewolucja cenowa na rynku domen
2009-11-02

Firma Varia, będąca rejestratorem domen internetowych www.ppd.pl zaprezentowała nowy cennik domen dla użytkowników hurtowych. Cennik ten jest o tyle rewolucyjny, że firma zamierza rejestrować i przedłużać domeny internetowe po kosztach własnych.

© nethome.pl - wszelkie prawa zastrzeżone. Kontakt email: admin(at)nethome.pl

Valid XHTML 1.0 Strict